• Facebook
  • [javascript protected email]
  • MB Food, s.r.o.

O nás


Společnost MB Food se zabývá poskytováním služeb v gastronomií a to v oborech cateringu, kantýnských služeb a provozu restaurací. Naše služby vynikají individuálním přístupem a špičkovou kvalitou. Naše společnost reaguje velmi flexibilně na specifické požadavky klienta , které vyplývají v průběhu spolupráce a tím garantujeme dlouhodobou spokojenost se spektrem našich služeb.

Kantýny


_mg_1810.jpg

Provozování kantýnských služeb je hlavní činností společnosti MB Food. V současné době provozujeme čtyři kantýny v Praze.

Naším dlouholetým klientem je společnost Mercedes Benz Česká republika, kde provozujeme kantýnu i restauraci již od roku 2008. O dva roky později přibyla také kantýna v prostorách administrativní budovy Prague gate a posléze byl otevřen provoz pro společnost Energie, které zároveň poskytujeme hotelový catering servis. Poslední otevřenou kantýnou je provozovna v administrativní budově Louvre na Praze 5.

Našich klientů si velmi vážíme. Jejich důvěra a spokojenost je pro nás vším. A kvalita našich služeb tedy jasnou prioritou.
 

Garance používání čerstvých potravin je pro nás samozřejmostí. Pečlivě vybíráme dodavatele veškerých surovin.Používání konveniencí je pro nás cizí. Což v praxi znamená, že naše bramborová kaše nikdy nebyla z prášku, ale z brambor, mléka a másla, tak jak tomu má být. Nás vývar je z masa, kostí a zeleniny a ne z bujónů...

Jen tak můžeme zaručit, že kvalita našich služeb nikdy nezapadne do šedého průměru.