O nás


Společnost MB Food se zabývá poskytováním služeb v gastronomií a to v oborech cateringu, kantýnských služeb a provozu restaurací. Naše služby vynikají individuálním přístupem a špičkovou kvalitou. Naše společnost reaguje velmi flexibilně na specifické požadavky klienta , které vyplývají v průběhu spolupráce a tím garantujeme dlouhodobou spokojenost se spektrem našich služeb.

Kantýny


Provozování kantýnských služeb je hlavní činností společnosti MB Food. V současné době provozujeme šest kantýn v Praze.

Naším dlouholetým klientem byla společnost Mercedes Benz Česká republika, kde jsme provozovali kantýnu i restauraci od roku 2008 do roku 2020.

V roce 2010 jsme otevřeli novou provozovnu v prostorách administrativní budovy Prague gate. Následovala kantýna pro společnost Energie, kde zároveň poskytujeme hotelový catering servis.

Jako další pak přibyla nová provozovna v administrativní budově Louvre na Praze 5. A nedlouho na to pak v administrativní budově Opatov park. Nejnovější pobočku jsme otevřeli v roce 2019 pro Argo Alpha.

Našich klientů si velmi vážíme. Jejich důvěra a spokojenost je pro nás vším. A kvalita našich služeb tedy jasnou prioritou. 

Garance používání čerstvých potravin je pro nás samozřejmostí. Pečlivě si vybíráme dodavatele veškerých surovin. Používání konveniencí je pro nás tabu. Což v praxi znamená, že naše bramborová kaše nikdy nebyla z prášku, ale z brambor, mléka a másla, tak jak tomu má být. Náš vývar je z masa, kostí a zeleniny a ne z bujónů...

Jen tak můžeme zaručit, že kvalita našich služeb nikdy nezapadne do šedého průměru.